Guiders-JS (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Next
ro: Următor

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Help
ro: Ajutor

en: Path
ro: Cale

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Width
ro: Lățime

en: Class
ro: Clasă

en: Position
ro: Poziţie

en: Close
ro: Închideți

en: Buttons
ro: Butoane

en: Attach to
ro: Ataşat la

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Your configuration has been saved.
ro: Configurația dumneavoastră a fost salvată.
