Guiders-JS (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Next
ur: اگلا

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Path
ur: پاتھ

en: Text
ur: متن
