The Jalapeno MDB (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Comments
ar: التعليقات

en: ‹
ar: ▸

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: up
ar: فوق

en:  ›
ar:  ◂

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Footer
ar: التذييل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Submitted by !username on !datetime.
ar: نشره !username يوم @datetime.

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
