The Jalapeno MDB (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: up
ne: माथि

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Footer
ne: फुटर

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
