The Jalapeno MDB (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: up
tr: yukarı

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Help
tr: Yardım

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Leaderboard
tr: Ana pano

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main Content
tr: Ana İçerik

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Submitted by !username on !datetime.
tr: !username tarafından !datetime tarihinde gönderildi.

en: Featured Content
tr: Özel İçerik (Featured Content)

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun
