Mailjet (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Secret Key
fa: کلید رمز
