Mailjet (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Mail
uk: Пошта

en: E-mail from address
uk: Адреса відправника

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
uk: Адреса електронної пошти, з якої будуть надходити всі листи.

en: Sending mail to: @to
uk: Відправляю листа на: @to

en: Attahment could not be found or accessed.
uk: Додаток не знайдений або доступ заборонено.

en: Attachment could not be found or accessed.
uk: Додаток не знайдений або доступ заборонено.
