Mailjet (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (54 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Type
hu: Típus

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Error Message
hu: Hibaüzenet

en: Country
hu: Ország

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Open
hu: Nyitott

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Event
hu: Esemény

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Error
hu: Hiba

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Message text
hu: Üzenet szövege

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Address
hu: Cím

en: State
hu: Állapot

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Spam
hu: Reklámszemét

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Post Code
hu: Irányítószám

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: File Name
hu: Fájlnév

en: Domains
hu: Domének

en: Campaigns
hu: Kampányok

en: Campaign
hu: Kampány

en: There is no submitted from address.
hu: Nincs beküldött feladó cím.

en: The submitted from address (@from) is not valid.
hu: @from érvénytelen feladó címnek.

en: Sending mail to: @to
hu: Levél küldése: @to

en: Click
hu: Kattintás

en: Campaign name
hu: Kampánynév

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: My Account
hu: Saját adatok

en: Upgrade
hu: Korszerűsítés

en: Attahment could not be found or accessed.
hu: A melléklet nem található vagy elérhetetlen.

en: Attachment could not be found or accessed.
hu: A melléklet nem található vagy elérhetetlen.

en: Creator ID
hu: Megrendelő azonosítója

en: This is the text of all messages of this type.
hu: Ezen üzenettípusok szövege.

en: Save list
hu: Lista mentése

en: Recipient of test mail
hu: A teszt e-mail címzettje

en: A test e-mail has been sent to @email.
hu: @email címre a próba e-mail kiküldve.

en: The provided test e-mail address is not valid.
hu: A tesztüzenetnél megadott e-mail cím érvénytelen.
