Mailjet (7.x-2.13) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Type
gl: Tipo

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Country
gl: País

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Open
gl: Aberta

en: Add
gl: Engadir

en: Event
gl: Evento

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Message text
gl: Texto da mensaxe

en: Domain
gl: Dominio

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Administrator
gl: Administrador

en: Domains
gl: Dominios

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Creator ID
gl: Crear ID
