Mailjet (7.x-2.13) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Register
gu: નોંધણી

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Error
gu: ભુલ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: City
gu: શહેર
