Mailjet (7.x-2.13) - en to uk translation catalogue (54 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Register
uk: Реєстрація

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Type
uk: Тип

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

en: Country
uk: Країна

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Open
uk: Відкрито

en: Add
uk: Додати

en: Event
uk: Подія

en: User ID
uk: ID користувача

en: Error
uk: Помилка

en: Contacts
uk: Контакти

en: Message text
uk: Текст повідомлення

en: Domain
uk: Домен

en: Address
uk: Адреса

en: State
uk: Стан

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: Spam
uk: Спам

en: Display name
uk: Назва

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Post Code
uk: Поштовий індекс

en: Company Name
uk: Назва організації

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: List ID
uk: Номер списку

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: File Name
uk: Назва файлу

en: Domains
uk: Домени

en: Campaigns
uk: Кампанії

en: Campaign
uk: Кампанія

en: Sending mail to: @to
uk: Відправляю листа на: @to

en: Click
uk: Клац

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Tracking
uk: Стеження

en: Account Information
uk: Інформація про обліковий запис

en: My Account
uk: Мій рахунок

en: Upgrade
uk: Модернізація

en: Attahment could not be found or accessed.
uk: Додаток не знайдений або доступ заборонено.

en: Attachment could not be found or accessed.
uk: Додаток не знайдений або доступ заборонено.

en: Creator ID
uk: ID творця

en: This is the text of all messages of this type.
uk: Це текст усіх повідомлень цього типу.

en: Message saved.
uk: Повідомлення збережено.

en: Typo
uk: Хибодрук
