Mailjet (7.x-2.16-beta1) - en to he translation catalogue (42 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Register
he: הרשמה

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Confirm
he: אישור

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: updated
he: עודכן

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Country
he: מדינה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Open
he: פתוח

en: Add
he: הוספה

en: Event
he: אירוע

en: Updated
he: עודכן

en: Subscription settings
he: הגדרות מנוי

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Domain
he: דומיין

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: Owner
he: בעלים

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: City
he: עיר

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Blocked
he: חסום

en: Administrator
he: מנהל

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: My Account
he: החשבון שלי

en: Creator ID
he: מזהה יוצר/ת רשומה
