Mailjet (7.x-2.18) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Confirm
sr: Потврди

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: State
sr: Статус

en: Administrator
sr: Администратор
