Mailjet (7.x-2.19) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat
