Mailjet (7.x-2.21) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: updated
ar: التحديث

en: Default
ar: الافتراضي

en: Updated
ar: التحديث

en: Error
ar: خطأ

en: Created
ar: الإنشاء

en: Display name
ar: اسم العرض

en: Form settings
ar: إعدادات الاستمارة

en: Confirmation message
ar: رسالة التأكيد
