Mailjet (7.x-2.21) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
