Mailjet (7.x-2.4) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Register
ca: Registra

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Type
ca: Tipus

en: Confirm
ca: Confirma

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Country
ca: País

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Open
ca: Obert

en: Add
ca: Afegeix

en: Event
ca: Esdeveniment

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Contacts
ca: Contactes

en: Message text
ca: Text del missatge

en: Domain
ca: Domini

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Post Code
ca: Codi postal

en: Administrator
ca: Administrador

en: Dashboard
ca: Tauler

en: My Account
ca: El meu compte

en: Upgrade
ca: Actualitza
