Mailjet (7.x-2.6) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Type
lt: Tipas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: Country
lt: Šalis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Open
lt: Atvira

en: Add
lt: Pridėti

en: Event
lt: Įvykis

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: API Key
lt: API raktas

en: Domain
lt: Domenas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: City
lt: Miestas

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: List ID
lt: Sąrašo ID

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Dashboard
lt: Darbastalis
