Mailjet (7.x-2.7) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Type
ne: प्रकार

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Error
ne: त्रुटि

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
