Open Digital Badging (7.x-3.0) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: content
hy: պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: type
hy: տեսակ

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Year
hy: Տարի

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Deleted 1 post. | Deleted @count posts.
hy[0]: Ջնջված է 1 գրառում:
hy[1]: Ջնջված են @count գրառումներ:
