Open Digital Badging (7.x-3.1) - en to ne translation catalogue (32 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: type
ne: प्रकार

en: status
ne: स्थिति

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Year
ne: वर्ष

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
