Open Digital Badging (7.x-3.2) - en to nl translation catalogue (83 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: content
nl: inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Version
nl: Versie

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Hierarchy
nl: Hiërarchie

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: Icon and text
nl: Icoon en tekst

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: Year
nl: Jaar

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Personal Message
nl: Privébericht

en: Message Subject
nl: Onderwerp van het bericht

en: Operation
nl: Bewerking

en: Expiration Date
nl: Vervaldatum

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: published
nl: gepubliceerd

en: Your Email
nl: Uw e-mailadres

en: Your Name
nl: Uw naam

en: Send To
nl: Verstuur naar

en: any
nl: elke

en: Link style
nl: Link-stijl

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: Your Email address is invalid.
nl: Uw e-mailadres is ongeldig

en: From address
nl: E-mailadres afzender

en: Personal messages
nl: Privéberichten

en: Show only items where
nl: Laat alleen de items zien waarbij

en: Message Body
nl: Berichttekst

en: Text only
nl: Alleen tekst

en: Icon only
nl: Alleen pictogram

en: Select the visual style of the link.
nl: Selecteer de visuele link-stijl.

en: Create @name
nl: @name aanmaken

en: @type %title has been deleted.
nl: @type %title is verwijderd.

en: Send Message
nl: Verstuur dit bericht

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Origin
nl: Oorsprong

en: You must enter your name.
nl: Vul uw naam in.

en: Thank You Message
nl: Dankboodschap

en: You must enter a message.
nl: Voer een bericht in.

en: Configure settings for forward module.
nl: Forward-module instellen.

en: Administrative Options
nl: Beheersopties

en: Page Text Values
nl: Teksten die weergegeven worden op de pagina

en: Forward Instructions
nl: Forward instructies

en: Title to display above the Forward page form
nl: Titel boven het Forward-pagina formulier

en: !name has forwarded a page to you from !site
nl: !name stuurt u een pagina van de website !site

en: Email subject line.  The sender's name will appear in place of !name in the subject.  The web site name will be inserted in place of !site.
nl: E-mailonderwerp. De naam van de afzender verschijnt in plaats van !name in het onderwerp. De websitenaam zal op de plaats van !site worden toegevoegd.

en: !name thought you would like to see this page from the !site web site.
nl: !name dacht dat deze pagina op !site u zou interesseren.

en: Forward this page to a friend
nl: Verstuur deze pagina naar een vriend(in)

en: You are going to email the following
nl: Het volgende wordt gemaild

en: (Your Name)
nl: (Uw naam)

en: Your Personal Message
nl: Uw persoonlijke boodschap

en: Header injection attempt detected.  Do not enter line feed characters into the from field!
nl: Poging tot 'header injection' gedetecteerd. Gelieve geen line feed karakters te gebruiken!

en: You did not enter any recipients.
nl: U hebt geen bestemmelingen toegevoegd.

en: One of your Recipient addresses is invalid:
nl: Een van de adressen van uw bestemmelingen is niet correct:

en: Forward this page module
nl: Forward-module

en: Enter multiple addresses on separate lines or separate them with commas.
nl: Voeg meerdere adressen toe op verschillende lijnen of onderscheid ze met een komma

en: Date changed
nl: Wijzigingsdatum

en: Delete selected content
nl: Geselecteerde inhoud verwijderen

en: Deleted @count posts.
nl: @count berichten verwijderd.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
nl[0]: Weet u zeker dat u dit bestand wilt verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u deze bestanden wilt verwijderen?

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: where %property is %value
nl: waarbij %property gelijk is aan %value

en: and where
nl: en waarbij

en: Deleted 1 post. | Deleted @count posts.
nl[0]: 1 bericht verwijderd.
nl[1]: @count berichten verwijderd.

en: Entity types
nl: Entiteitstypen

en: Whether the node is published or unpublished.
nl: Of de node is gepubliceerd of niet.
