Open Digital Badging (7.x-3.3) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Contact
az: Kontakt

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Year
az: İl

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: The update has been performed.
az: Yeniləmə həyata keçirilib.

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Create @name
az: @name yaradın

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi
