Open Digital Badging (7.x-3.3) - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: content
gu: સામગ્રી

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: type
gu: પ્રકાર

en: status
gu: સ્થિતિ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Year
gu: વર્ષ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Operation
gu: કાર્યો

en: any
gu: કોઈપણ
