Open Digital Badging (7.x-4.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: weight
es: peso

en: Image
es: Imagen

en: User
es: Usuario

en: Email
es: Correo electrónico

en: Origin
es: Origen

en: Lesson
es: Lección
