Open Digital Badging (7.x-4.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: weight
fr: poids

en: User
fr: Utilisateur

en: Email
fr: Courriel

en: Criteria
fr: Critère

en: Origin
fr: Origine

en: Courses
fr: Cours

en: Course
fr: Cours

en: Lesson
fr: Leçon

en: Organization name
fr: Nom de l'organisation
