PDF using mPDF (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Author
hr: Autor

en: Subject
hr: Naziv

en: Installed
hr: Instaliran

en: Watermark Text
hr: Tekst vodenog pečata
