PDF using mPDF (7.x-2.5) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Watermark Text
lt: Vandens ženklo tekstas
