PDF using mPDF (7.x-2.6) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Author
cs: Autor

en: Subject
cs: Předmět

en: Font Size
cs: Velikost písma

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: file system
cs: systém souborů

en: Watermark Text
cs: Text vodoznaku
