PDF using mPDF (7.x-2.6) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: file system
el: σύστημα αρχείων

en: Creator
el: Δημιουργός

en: Watermark Text
el: Κείμενο Υδατογραφήματος
