PDF using mPDF (7.x-2.6) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Author
fr: Auteur

en: Subject
fr: Objet

en: Font Size
fr: Taille de la fonte

en: Installed
fr: Installé

en: Top Margin
fr: Marge supérieure

en: Right Margin
fr: Marge de Droite

en: Bottom Margin
fr: Marge Inférieure

en: Left Margin
fr: Marge de Gauche

en: file system
fr: système de fichiers

en: Creator
fr: Créateur

en: Watermark Text
fr: Texte en filigrane

en: Not found !
fr: Pas trouvé !

en: PDF Conversion
fr: Conversion PDF
