PDF using mPDF (7.x-2.6) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Author
hi: लेखक

en: Subject
hi: विषय

en: PDF
hi: पीडीएफ

en: Installed
hi: संस्थापित

en: file system
hi: फ़ाइल सिस्टम
