PDF using mPDF (7.x-2.6) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Author
id: Penulis

en: Subject
id: Judul

en: Installed
id: Terinstal

en: file system
id: sistem file

en: Watermark Text
id: Teks Watermark
