PDF using mPDF (7.x-2.6) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Author
jv: Penulis

en: Subject
jv: Subyek

en: Installed
jv: Dipasang

en: file system
jv: sistim berkas
