PDF using mPDF (7.x-2.6) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: PDF
my: PDF ထုတ်ရန်

en: file system
my: ဖိုင်စနစ်
