Starter (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (42 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Article
tr: Makale

en: Tags
tr: Etiketler

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Core
tr: Çekirdek

en: hidden
tr: gizli

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Contact
tr: İletişim

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Media
tr: Medya

en: Position
tr: Konum

en: Collapsed
tr: Kapalı

en: Top left
tr: Üst sol

en: Top right
tr: Üst sağ

en: Bottom right
tr: Alt sağ

en: Bottom left
tr: Alt sol

en: Shortcut
tr: Kısayol

en: Screenshot
tr: Ekran görüntüsü

en: Overlay
tr: Üst katman

en: Admin
tr: Yönetim

en: Toolbar
tr: Araç çubuğu

en: Dashboard
tr: Pano

en: Adjust top margin
tr: Üst kenarı ayarla

en: Keep menu at top of page
tr: Menüyü sayfanın en üstünde tut

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
tr: Yönetsel görevler ve diğer sık kullanılan bağlantıların çoğu için (uygun yetkiye sahip kullanıcılara) bir açılır menü sunar.

en: Blog entry
tr: Ağ günlüğü girişi

en: Book page
tr: Kitap sayfası

en: Forum topic
tr: Forum konusu

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
tr: Çok kullanıcılı bloglar için kullan. Her kullanıcı bir kişisel blog alır.

en: Basic page
tr: Temel sayfa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
tr: <em>Temel sayfa</em>ları, 'Hakkımızda' sayfası gibi sabit içerikler için kullanın.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
tr: Benzer konulardaki yazıları kategoriler halinde gruplamak için etiketleri kullanın.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
tr: İçeriğinizi açıklamak için virgülle ayrılmış bir sözcük listesi girin.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
tr: <em>Makale</em>leri haber, basın açıklaması, ağ günlüğü (blog) gönderisi gibi zamana duyarlı içerikler için kullanın.

en: Upload an image to go with this article.
tr: Bu yazıyla birlikte yayınlanacak bir resim yükleyin.

en: Use basic pages for your static content, such as an 'About us' page.
tr: Temel sayfaları, 'Hakkımızda' sayfası gibi sabit içerikler için kullanın.

en: Full HTML
tr: Tam HTML
