Starter (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Enable
fa: فعال

en: Article
fa: مقاله

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Core
fa: هسته

en: hidden
fa: مخفی

en: Layout
fa: آرایش

en: Contact
fa: تماس

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Media
fa: رسانه

en: Forum
fa: انجمن

en: Position
fa: موقعیت

en: A plain textarea editor aiming to facilitate code writing.
fa: یک ویرایشگر محیط متنی با هدف تسهیل در نوشتن کد.

en: Shortcut
fa: میان‌بر

en: Screenshot
fa: عکس از صفحه

en: Overlay
fa: لایه ی پوشاننده

en: About
fa: درباره

en: Admin
fa: مدیر

en: Toolbar
fa: نوار ابزار

en: Dashboard
fa: میزکار

en: Keep menu at top of page
fa: نگه داشتن منو در بالای صفحه

en: Blog entry
fa: محتوای وبلاگ

en: Book page
fa: صفحه کتاب

en: Forum topic
fa: موضوع انجمن

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
fa: برای وبلاگ‌های چند کاربره کاربرد دارد. هر کاربر یک وبلاگ‌های شخصی خواهد داشت.

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fa: از تگ‌ها برای گروه‌بندی موضوعات مختلف در دسته‌ها استفاده کنید.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fa: لیستی با کام از هم جدا شده از کلمات برای توضیح محتوای خود وارد کنید.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fa: از <em>مقالات</em> برای محتوای وابسته به زمان مانند اخبار, اعلامیه‌های مطبوعاتی، و مطالب وبلاگ استفاده کنید.

en: Upload an image to go with this article.
fa: بارگذاری یک تصویر برای قرارگیری در این مقاله
