Starter (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Article
ne: लेख

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Media
ne: मिडिया

en: Forum
ne: फोरम

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
