Starter (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Article
lt: Straipsnis

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Core
lt: Branduolys

en: hidden
lt: paslėptas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: General
lt: Bendras

en: Forum
lt: Forumas

en: Position
lt: Pozicija

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: An image/file uploader and browser supporting personal directories and user quota.
lt: Paveiksliukų ir rinkmenų siuntimo ir naršymo priemonė, palaikanti asmeninius katalogus ir apribojimus.

en: Shortcut
lt: Trumpinys

en: Screenshot
lt: Vaizdas

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: About
lt: Apie

en: Admin
lt: Adminas

en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Adjust top margin
lt: Nustatyti viršutinę paraštę

en: Keep menu at top of page
lt: Laikyti meniu puslapio viršuje

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
lt: Teikia iškrentanti meniu daugeliui administravimo užduotims ir kitiems tikslams (nariams su tinkamais leidimais).

en: Blog entry
lt: Tinklaraščio įrašas

en: Book page
lt: Knygos puslapis

en: Forum topic
lt: Forumo tema

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
lt: Naudojamas kelių vartotojų tinklaraščiui. Kiekvienas vartotojas turi nuosavą tinklaraštį.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Upload an image to go with this article.
lt: Atsiųskite paveikslėlį šiam straipsniui.

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML
