Starter (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Enable
ur: فعال

en: Article
ur: مضمون

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں
