Starter (7.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Enable
az: Qoşulub

en: Article
az: Məqalə

en: Tags
az: Teqlər

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Core
az: Nüvə

en: hidden
az: gizli

en: Layout
az: Şablon

en: Contact
az: Kontakt

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Position
az: Vəzifə

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Shortcut
az: Qısa yol

en: Toolbar
az: Alətlər paneli

en: Book page
az: Kitab səhifəsi

en: Forum topic
az: Forum mövzusu
