Starter (7.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Article
te: వ్యాసం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Position
te: స్థానం

en: Screenshot
te: తెరపట్టు

en: Blog entry
te: బ్లాగు టపా

en: Book page
te: పుస్తక పేజీ

en: Forum topic
te: చర్చావిషయం

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ

en: Full HTML
te: పూర్తి HTML
