Themage (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Breadcrumb separator
tr: Sayfa yolu ayracı

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Submitted by !username on !datetime
tr: !username tarafından !datetime tarihinde gönderildi

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
