Urban Solice (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: Content
nl: Inhoud

en: Login
nl: Inloggen

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Hello @username
nl: Hallo @username

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk
