Urban Solice (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Content
az: Məzmun

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin
