ABC (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Block settings
gu: બ્લોક સેટિંગ્સ

en: Large
gu: મોટું

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Search results
gu: પરિણામો શોધો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Blue
gu: વાદળી

en: First item
gu: પ્રથમ વસ્તુ

en: Date only
gu: માત્ર તારીખ
