ABC (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (81 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Content
hu: Tartalom

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Block settings
hu: Blokk beállításai

en: Large
hu: Nagy

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Normal
hu: Általános

en: Static
hu: Állandó

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Display breadcrumb
hu: Morzsa megjelenítése

en: Search results
hu: Találatok

en: Font size
hu: Betűméret

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Info
hu: Infó

en: Menu settings
hu: Menübeállítások

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Grey
hu: Szürke

en: Orange
hu: Narancs

en: Layout settings
hu: Elrendezés beállításai

en: Page settings
hu: Oldalbeállítások

en: Rounded corners
hu: Lekerekített sarkok

en: Black
hu: Fekete

en: User 1
hu: Felhasználói 1

en: User 2
hu: Felhasználói 2

en: User 3
hu: Felhasználói 3

en: User 4
hu: Felhasználói 4

en: User 5
hu: Felhasználói 5

en: User 6
hu: Felhasználói 6

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Menu items
hu: Menüelemek

en: Dark Blue
hu: Sötétkék

en: Theme development settings
hu: Sminkfejlesztés beállításai

en: Rebuild theme registry on every page.
hu: Sminknyilvántartás ürítése minden oldalletöltéskor.

en: Yellow
hu: Sárga

en: Background settings
hu: Háttér beállításai

en: What additional information should be displayed on your search results page?
hu: Milyen további információk jelenjenek meg a keresés eredményeit tartalmazó oldalon?

en: Display text snippet
hu: Szövegrész megjelenítése

en: Display content type
hu: Tartalomtípus megjelenítése

en: Display author name
hu: Szerző nevének megjelenítése

en: Display posted date
hu: Beküldés dátumának megjelenítése

en: Display comment count
hu: Hozzászólások számának megjelenítése

en: Display attachment count
hu: Csatolmányok számának megjelenítése

en: Author & date
hu: Szerző és dátum

en: Main menu
hu: Főmenü

en: First item
hu: Első listaelem

en: jQuery CSS image preload
hu: jQuery CSS kép előtöltés

en: Sidebars layout
hu: Oldalsávok elrendezése

en: Block icons
hu: Blokk ikonok

en: Page icons
hu: Webhelyikon

en: Menu position
hu: Menü elhelyezkedése

en: User 7
hu: 7. felhasználó

en: User 8
hu: 8. felhasználó

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Layout width
hu: Szélesség

en: <em>Fluid width</em> and <em>Fixed width</em> can be customized in _custom/custom-style.css.
hu: <em>Változó szélesség</em> és <em>állandó szélesség</em> állítható be a sminkhez a _custom/custom-style.css állományban.

en: Themed blocks
hu: Sminkelt blokkok

en: Automatically Preload images from CSS.
hu: Képek automatikus előtöltése CSS-ből.

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Title settings
hu: Cím beállításai

en: Light Grey
hu: Világosszürke

en: Dark Grey
hu: Sötétszürke

en: Date only
hu: Csak dátum

en: Pink Logo
hu: Rózsaszín logó

en: Orange Logo
hu: Narancssárga logó

en: Black & White
hu: Fekete-fehér
