ABC (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Block settings
hy: Բլոկի կարգավորումներ

en: Large
hy: Մեծ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Left
hy: Ձախ

en: Info
hy: Ինֆո

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Layout settings
hy: Դասավորության կարգավորումներ
