ABC (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Register
ro: Înscriere

en: Content
ro: Conținut

en: Search
ro: Căutare

en: Block settings
ro: Setările blocului

en: Large
ro: Mare

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: Font size
ro: Mărimea fontului

en: Info
ro: Informație

en: Menu settings
ro: Opţiuni de meniu

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Blue
ro: Albastru

en: Layout settings
ro: Setările de aspect

en: Page settings
ro: Setări pagină

en: Black
ro: Negru

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: First item
ro: Primul articol

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Date only
ro: Doar dată
