ABC (7.x-3.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Content
ur: متن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Search
ur: تلاش

en: Block settings
ur: بلاک کی ترتیبات

en: Normal
ur: عمومی

en: Layout settings
ur: تہه بندی کی ترتیبات
